Logo Szkoły Podstawowej im. generała dywizji Tadeusza Kutrzeby w Drawsku

Mistrzynie Województwa Wielkopolskiego w turnieju piłki nożnej ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" !

Ocena 0/5

   Dnia 20 maja w Centrum Rekreacji i Sportu w Obornikach odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w kat. Dziewcząt do klas I w turnieju piłki nożnej ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Do zawodów zakwalifikowało się 12 szkoł, nasz powiat reprezentowały uczennice z SP Drawsko. Zawody zostały rozegrane w trzech grupach nastepnie odbyły się dwa półfinały , mecz o trzecie miejsce i finał zawodów w czasie gry 2 x 10 minut. Nasze uczennice w składzie: Agnieszka Babiak, Aurelia Bugała, Wiktoria Szawluga, Aleksandra Kopka, Klara Kwapis, Julia Kaszkowiak, Paulina Kuźmiak i uczennica naszego przedszkola Bogumiła Gibaszek zajeły w tych zawodach pierwsze miejsce zdobywajac piętnaście bramek tracac tylko jadną. Wyniki naszego zespołu: SP Drawsko - SMS Opalenica 1:0, SP Drawsko - SP Kluczewo 4:1, SP Drawsko - SP Gołuchów 4:0, SP Drawsko - SP 12 Poznań 4:0.

Galeria zdjęć

684065096_1489947759491545_1491956451825674822_n 679036157_794499046930217_7518152850479633981_n 691109873_1467460747850233_129746710930085622_n 691430349_1546837306889934_3404577558333208418_n 696359211_1021459930433095_4872205274684332581_n 672133208_865138333280366_6207431436876340362_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności