Mistrzynie Województwa Wielkopolskiego w turnieju piłki nożnej ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" !
Dnia 20 maja w Centrum Rekreacji i Sportu w Obornikach odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w kat. Dziewcząt do klas I w turnieju piłki nożnej ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Do zawodów zakwalifikowało się 12 szkoł, nasz powiat reprezentowały uczennice z SP Drawsko. Zawody zostały rozegrane w trzech grupach nastepnie odbyły się dwa półfinały , mecz o trzecie miejsce i finał zawodów w czasie gry 2 x 10 minut. Nasze uczennice w składzie: Agnieszka Babiak, Aurelia Bugała, Wiktoria Szawluga, Aleksandra Kopka, Klara Kwapis, Julia Kaszkowiak, Paulina Kuźmiak i uczennica naszego przedszkola Bogumiła Gibaszek zajeły w tych zawodach pierwsze miejsce zdobywajac piętnaście bramek tracac tylko jadną. Wyniki naszego zespołu: SP Drawsko - SMS Opalenica 1:0, SP Drawsko - SP Kluczewo 4:1, SP Drawsko - SP Gołuchów 4:0, SP Drawsko - SP 12 Poznań 4:0.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!